Russian (RU)Latvian (LV)
  • Email: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • Tel: +371-67650972,
  • Mob: +371-25607025

Bukleti

Buklets ir drukas izstrādājums, kas atklāj preču un pakalpojumu patērētājiem kompānijas darbības pamatvirzienus un tās esošās pozīcijas tirgū. Vispieprasītākie ir divpusīgie A4 formāta bukleti, 4+4 krāsu un vienu/diviem locījumiem.  

Plakāti

Lielformāta druka – vispopulārākais veids lai iegūtu visizteiksmīgākos krāsainos lielformāta izmēra attēlus. Plakāti, baneri un uzlīmes, kas ir izgatavoti ar lielformāta drukas metodi ir izturīgi pret apkārtējās vides ietekmi. Lielformāta druka tiek izmantota plašu reklāmas kampaņu īstenošanā ar mērķi maksimāli aptvert mērķauditoriju.

Vizītkartes

Vizītkarte – tradicionālais kontaktinformācijas nesējs par cilvēku vai organizāciju. Tā tiek izgatavota no neliela formāta papīra vai kartona.

Zīmogi

Zīmogs - atribūts, kas apliecina dokumenta īstumu. Zīmogs ietver sevī organizācijas rekvizītus: nosaukums, uzņēmuma veids, valsts, kurā uzņēmums ir reģistrēts un veic darbību.

Zīmogi

Who we are

Jebkuram dokumentam ir jābūt noteiktiem rekvizītiem, kuros vienu no galvenajām lomām spēlē zīmogs. zīmoga nospiedumam ir vab obligāti jābūt uz katra dokumenta. Toties zīmoga nospieduma esamība ļauj visiem pārliecināties par dokumenta īstumu.

Lasīt

Vizītkartes

Who we are

Vizītkarte ietver sevī īpašnieka vārdu, uzņēmumu (parasti ar logotipu) un kontaktinformāciju (adrese, tālruņa numurs un/vai e-pasta adrese). Vizītkarte – ir sava veida personas apliecīnošs dokuments, Jūsu kompānijas firmas zīme...

Lasīt

Ziņas

Bukleti

Buklets ir drukas izstrādājums, kas atklāj preču un pakalpojumu patērētājiem kompānijas darbības pamatvirzienus un tās…

Plakāti

Lielformāta druka – vispopulārākais veids lai iegūtu visizteiksmīgākos krāsainos lielformāta izmēra attēlus. Plakāti, baneri un…

Vizītkartes

Vizītkarte – tradicionālais kontaktinformācijas nesējs par cilvēku vai organizāciju. Tā tiek izgatavota no neliela formāta…

Zīmogi

Zīmogs - atribūts, kas apliecina dokumenta īstumu. Zīmogs ietver sevī organizācijas rekvizītus: nosaukums, uzņēmuma veids,…

Mūsu Kontakti

  • Tālr: +371-67650972, Mob: +371-25607025, Fax +371-67650971
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • Zemitāna iela 2b - 108, Rīga, LV-1012
  • www.abadvert.lv