Russian (RU)Latvian (LV)
  • Email: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • Tel: +371-67650972,
  • Mob: +371-25607025
GalvenaUzlīmes

Par ļoti ērtu reklāmas nesēju tiek uzskatītas uzlīmes. Uzlīmes var izmantot Jūsu reklāmai praktiski visur.
Uzlīme  ir papīra vai  līmplēves paveids, kas ir lipīgs no vienas puses un kā parasti, ar izveidotu dizainu no otras puses. Ta tiek izmantota kā rotājums vai nes derīgu informāciju atkarīgi no situācijas. Uzlīmes medz būt dažādas formas, izmēra un krāsas un tiek līmētas uz tādiem priekšmetiem, kā kastes, interjera elementi, automašīnas, portatīvie datori un tt.


Par nepārprotamo plusu uzlīmju izmantošanā tiek uzskatīta to zema cena. To izmantošanas lauks ir ļoti plašs un tāda veida reklāma ir diezgan efektīva. Jūs varat izvietot uzlīmes vietās, kur nav iespējams pielietot citus reklāmas veidus (piemēram, ja nesanāk piestiprināt papīra produkciju).


Uzlīmes var būt izgatavotas ar ofseta, ciparu vai sietspiedes drukas metodi, bet obligāti uz pašlīmējošā pamata. Pēc klienta vēlmēm ir iespējama pašlīmējošā papīra vai pašlīmējošās plēves izmantošana. Ir vērts atzīmēt, ka uzlīmes, kas ir izgatavotas uz pašlīmējošās plēves ir daudz izturīgākās pret apkārtējās vides ietekmi.


Pašlīmējošām papīram vai plēvei no otras puses ir līme, kas viegli tiek atdalīta no pamata. Šīs papīrs var būt gan glancēts, gan matēts.


Uzlīmju izgatavošana.


Pirms uzlīmju pasūtīšanas Jūs droši vien gribēsiet uzzināt izgatavošanas izcenojumu, kas savukārt var mainīties atkarībā no uzlīmju skaita, kā arī izmantota materiāla. Lai pasūtītu uzlīmes sākumā ir jānoskaidro uzlīmes izskats un tirāža.


Skatlogu noformēšana.


Krāsaini un gaumīgi noformēts skatlogs – Jūsu uzņēmuma vizītkarte. Tieši tas piesaista potenciālos klientus. Tas varētu būt kā dekorāciju elements vai arī informēt klientus par jauno preci, akcijām vai atlaidēm. Jebkurā gadījumā, šodien neviens kas tiecās uz panākumiem nevar iztikt bez tā. Materiāla un izgatavošanas veida izvēle ir atkarīga no uzstādītiem mērķiem. Mēs palīdzēsim piemeklēt Jums vispiemērotāku materiālu un izgatavot atbilstošas Jums uzlīmes.


Mēs piedāvājam uzlīmju izgatavošanu ar sietspiedes, ofseta, plotergriešanas un lielformāta drukas metodēm.


Minimālā uzlīmju tirāža no 1 eksemplāra

магазин DVD фильмов
Battlefield 4 Beta обзоры, тесты, новости

Mūsu Kontakti

  • Tālr: +371-67650972, Mob: +371-25607025, Fax +371-67650971
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • Zemitāna iela 2b - 108, Rīga, LV-1012
  • www.abadvert.lv