Russian (RU)Latvian (LV)
  • Email: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • Tel: +371-67650972,
  • Mob: +371-25607025
GalvenaFlajeri/Bukleti

Ar mērķi paaugstināt reklāmas kampaņas efektivitāti mārketologi iesaka izveidot reklāmas bukletu. Tas ir drukas izstrādājums, kas atklāj preču un pakalpojumu patērētājiem kompānijas darbības pamatvirzienus un tās esošās pozīcijas tirgū. Vispieprasītākie ir divpusīgie A4 formāta bukleti, 4+4 krāsu un vienu/diviem locījumiem.


Ko sevī ietver buklets?


Reklāmas bukleta informācijas pildījums sastāv no īsā piedāvāto produktu un pakalpojumu sortimenta apraksta, ekspertu komentātiem un atsauksmēm. Viss, kas ir piedāvāts bukletā, galvenokārt domāts lai palīdzētu patērētājiem orientēties piedāvāto produktu un pakalpojumu klasē, saprast to kvalitātes līmeni, iepazīties ar ražošanas un servisa apkalpošanas tehnoloģiskajām īpatnībām. Buklets sevī ietver ne tikai tekstus, bet arī krāsainus attēlus, kas atklāj komentāru saturu un veido pievilcīgu bukleta izskatu, pareizi pielietojot tos.


Bukleta rādīšanas laikā var būt izmantotas izgatavojamās produkcijas, ražošanas līnijas, tehnoloģijas procesu shēmu fotogrāfijas. Ļoti bieži tiek izmantotas preču un pakalpojumu pārdevēju un konkrētu pircēju fotogrāfijas, kuri demonstrē pozitīvās emocijas produkcijas izvēlē.


Tirāža no 50 gabaliem.

магазин DVD фильмов
Battlefield 4 Beta обзоры, тесты, новости

Mūsu Kontakti

  • Tālr: +371-67650972, Mob: +371-25607025, Fax +371-67650971
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • Zemitāna iela 2b - 108, Rīga, LV-1012
  • www.abadvert.lv